Kredyt w biurze podróży? To możliwe!

Chcąc zaciągnąć w banku kredyt gotówkowy, bardzo często bierzemy pod uwagę tylko dostępne na rynku placówki, często zapominając o niestandardowych rozwiązaniach. W okresie wakacyjnym biura podróży oferują swoim klientom bezpośredni dostęp do sfinansowania swoich wymarzonych wakacji. Współpraca z bankami tylko pomaga im w znalezieniu chętnych, gdyż dzięki temu klienci mogą zaoszczędzić czas na szukanie odpowiedniego dla siebie kredytu. Każdy bank ma dostęp do bazy potencjalnych klientów, dzięki czemu może w każdej chwili przygotować ofertę bazującą na preferencjach przyszłego kredytobiorcy. Banki, dzięki współpracy z biurami podróży zyskują przede wszystkim masę oszczędności przeznaczanych na działania marketingowe.

Czytaj dalej

Najlepsze rodzaje lokat

Im więcej czasu poświęcisz na analizę rodzajów lokat bankowych, tym większa szansa na solidny zarobek. W artykule poznasz najważniejsze w 2018 roku rodzaje lokat bankowych niezbędne w budowaniu stabilnych zysków z kapitału inwestora indywidualnego.

Czytaj dalej

Czy warto zakładać lokaty?

Lokata jest obecnie najlepszym i zarazem najbardziej bezpiecznym sposobem na oszczędzanie. Zdarza się, że mamy jakieś dodatkowe pieniądze i nie chcemy ich trzymać w przysłowiowej skarpecie. Można takie pieniądze wpłacić na lokatę i tym samym powiększyć ich ilość i co również jest ważne ochronić nasze środki przed wpływem inflacji. Obecnie każdy bank ma w swojej ofercie co najmniej kilka lokat bankowych, jakie można założyć na różnych warunkach. Najwięcej uda nam się zarobić, jeżeli zdecydujemy się wpłacić na lokatę długoterminową większą kwotę pieniędzy. Wówczas po zakończeniu okresu rozliczeniowego na nasze konto wrócą wpłacone przez nas oszczędności, powiększone o ilość odsetek jakie od nich nam wyliczył bank. Nie bójmy się lokat. Są to najlepsze z możliwych produktów bankowych, dzięki którym można powiększyć swoje oszczędności. Lokaty niemal w każdym banku objęte są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym. Oznacza to, że nawet w sytuacji kryzysowej takiej jak upadłość banku w jakim mamy założoną lokatę, naszych pieniędzy nie utracimy. Gwarancja obejmuje środki na lokatach i kontach bankowych do kwoty 100 000 euro. Jak widać lokowanie pieniędzy na lokatach, jest bezpieczne i z pewnością się nam opłaci, a dzięki pomocy portalu aleLokaty.pl wybierzesz najlepsze.

Czytaj dalej