Jak obniżyć koszty własnych pożyczek?

Być może będziesz zaskoczony tym, ile możesz zaoszczędzić na kosztach kredytu, np. spłacając wcześniej - nawet jeśli są dodatkowe opłaty za to. Przyjrzyjmy się Twoim potencjalnym warunkom dla niezabezpieczonych pożyczek i dostarczamy narzędzia, które pomogą Ci porównać koszty.

Czytaj dalej

Pożyczki krótkoterminowe – dlaczego wzbudzają tak duże zainteresowanie?

Pożyczkobiorcom zależy przede wszystkim na możliwie najtańszym zobowiązaniu, ale to nie jedyny czynnik zainteresowania pożyczkami krótkoterminowymi. Dochodzi jeszcze szybkość dostępu do dodatkowych środków. Dlaczego pożyczka krótkoterminowa to najpopularniejsza forma zadłużenia budżetów gospodarstw domowych w kraju?

Czytaj dalej

Kilka słów o kredytach samochodowych

Chyba każdy kto ma prawo jazdy marzy o kupnie samochodu. Jakiś lepszy, nowszy samochód nie jest jedna tani i nie każdy ma szanse odłożyć na niego pieniądze. W takich sytuacjach można skorzystać z oferty kredytu samochodowego. Zanim się na niego zdecydujemy powinniśmy wiedzieć nieco więcej o takiej formie kredytowania. Lepiej wiedzieć za dużo niż mieć później jakąś nieprzyjemną sytuacje i być zaskoczonym jakie naprawdę są koszta takiego kredytu. Może zdarzyć się, że zobowiązanie będzie o wiele wyższe niż to zakładaliśmy. Kredyty samochodowe są zazwyczaj tańsze od tradycyjnych kredytów gotówkowych. Nie zawsze jednak oferta, która wydaje się nam atrakcyjna taka jest w rzeczywistości. Ma na to wpływ wiele czynników o jakich powinniśmy wiedzieć zanim podpiszemy umowę o kredyt samochodowy.

Czytaj dalej