Akcja konsolidacja.

Konsolidacja z mBankiem.

Kredyt konsolidacyjny w mBanku jest kredytem z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 8,79% w skali roku i prowizją za udzielenie kredytu w wysokości 6,99% kwoty tego kredytu. W tym banku możemy zaciągnąć kredyt konsolidacyjny na kwotę od 10 000 złotych do maksymalnie 180 000 złotych. Maksymalny okres kredytowania wynosi tutaj 96 miesięcy. Kredytobiorca, który sta się o przyznanie kredytu konsolidacyjnego w mBanku musi założyć rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy oraz dostarczyć do banku stosowne oświadczenie o zarobkach. Decydując się na kredyt konsolidacyjny na kwotę 75 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 60 miesięcy, Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania będzie równa 12,36%. Kredytobiorca, który zdecyduje się na kredyt konsolidacyjny w mBanku będzie musiał przez sześćdziesiąt miesięcy wpłacać do banku raty w wysokości 1 657 złotych każda. Całkowita kwota jaką odda do banku będzie równa 99 452 złote. Tym samym kredy będzie go kosztował prawie 25 000 złotych.

Czytaj dalej

Kredyt w biurze podróży? To możliwe!

Chcąc zaciągnąć w banku kredyt gotówkowy, bardzo często bierzemy pod uwagę tylko dostępne na rynku placówki, często zapominając o niestandardowych rozwiązaniach. W okresie wakacyjnym biura podróży oferują swoim klientom bezpośredni dostęp do sfinansowania swoich wymarzonych wakacji. Współpraca z bankami tylko pomaga im w znalezieniu chętnych, gdyż dzięki temu klienci mogą zaoszczędzić czas na szukanie odpowiedniego dla siebie kredytu. Każdy bank ma dostęp do bazy potencjalnych klientów, dzięki czemu może w każdej chwili przygotować ofertę bazującą na preferencjach przyszłego kredytobiorcy. Banki, dzięki współpracy z biurami podróży zyskują przede wszystkim masę oszczędności przeznaczanych na działania marketingowe.

Czytaj dalej

Najlepsze rodzaje lokat

Im więcej czasu poświęcisz na analizę rodzajów lokat bankowych, tym większa szansa na solidny zarobek. W artykule poznasz najważniejsze w 2018 roku rodzaje lokat bankowych niezbędne w budowaniu stabilnych zysków z kapitału inwestora indywidualnego.

Czytaj dalej